Jdi na obsah Jdi na menu
 


Odlévací technologie - SOLID SURFACE

Naše společnost se zavazuje dodávat výrobní technologii pro výrobu minerálního kamene SOLID SURFACE, za konkurence schopné ceny, kdy investice této výrobní technologie má velice krátkou návratnost.

Tento materiál na bázi akryláru vypadá jako kámen, ale lze jej jednoduše opracovat dřevoobráběcími nástroji a je velice populární ve stavebnictví , stavebním průmyslu a při realizaci interiérů. Jak v komerčním tak i domácím prostředí. Materiál půspobí velice příjemně v interiéru, je teplý na omak má velice nízkou nasákavost a z higienických důvodu a díky své nízké nasákavosti a snadné údržbě se často používá v gastronomii na pultech a barových částech restaurací, hotelů a konec konců i  na kuchyňské pracovní desky. Z tohoto materiálu při odlévání do forem či vakuových lisů lze sanadno vyrobit, dřezy , vany, umyvadla, sprchové vany a další prvky pro sanitární vybavení. Díky možnosti snadné pigmentace lze vyrábět širokou škálu barev, odstínů a strukrur podle použití velikosti a barevné kombinaci granulátu.

Jedná se o výbornou obchodní příležitost, kdy podle předchozí studie trhu a získání přesných informací o jeho potenciálu může Vaše výrobní kapacita snadno pokrýt  požadavky České a Slovenské republiky tak i požadavky v rámci EU. Nízké provozní nákldy a levnější pracovní síla bude silnou konkurencí pro ostatní výrobce či importéry. Vaší obrovskou výhodou bude jednoznačná pružnost na množství, dekor, sílu a formát materiálu. Zařízení  lze velice rychle přenastavit na konkrétní malé či velké série konkrétní zakázky s ohledem na konkrétní potřeby a specifické požadavky zákazníka. 

Součástí dodávky zařízení je samozřejmě, nastavení a zaškolení vašeho výroního personálu přímo ve Vaší výrobě. Tato výrobní zařízení  a technologie se vyvíjí již více jak 40 let a navazují na technologie a zkušenosti s postupným vývojem především v USA, které patří mezi první výrobce materiálu SOLID SURFACE na světě. Výrobní zařízení dodáváme na klíč, nabízíme vše potřebné pro výrobu a zparcování materiálu. Nabízíme více než 350 forem standardních stylů, tvarů a velikostí, WC - mís, sprchových vaniček, umyvadel a dřezů. Jsme schopni Vám i dodat patentované formy na zakázku podle Vašeho stylu a designu. Tím získáte další výhody oproti ostaní nabídce na trhu a tím i Vaší kokurenci.

Dále nabízíme jednoúčelové stroje jako drtičky granulátu, vakuové míchačky, reakční pece, dopravníkové systémy, výměnné vozíky, stříkací kabiny, kolektory, vytvrzovací tunely s variabilní rychlostí, brusné zařízení, dávkovací zařízení pro vakuové míchačky, vibračbní stoly,systém skladování forem, zvedací výměnné vozíky s náklonem, otočné vozíky pro stříkací kabiny a veškeré další příslušenství nutné pro každodenní výrobní postup.

 

sestava-soli-rada-ii..jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

sestava-soli-rada-ii.jpg

 

pro3_3.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cmvp.png